Jesteśmy spółką-córką bułgarskiego koncernu HUVEPHARMA. Nasza firma w Polsce prowadzi działalność od 2002 roku. Nie ograniczamy się jedynie do rynku lokalnego, ponieważ naszym celem jest rozwój i działanie ponad granicami.

  • W ostatnich latach firma przeszła gruntowną reorganizację polegającą m.in. na zmianie składu Zarządu, siedziby firmy oraz struktury udziałów. Od marca 2007 r. Prezesem firmy jest dr n.wet. Maciej Nowak.
  • Obecnie Huvepharma Polska zajmuje się głównie dystrybucją kokcydiostatyków, enzymów paszowych, leków weterynaryjnych, a także weterynaryjnych surowców farmaceutycznych.
  • Dystrybucja naszych produktów prowadzona jest z dwóch magazynów – w miejscowości Komorniki i w Gietrzwałdzie koło Olsztyna .

Firma rozwija się bardzo dynamicznie. W 2005 i w 2006 roku została uhonorowana prestiżową pierwszą nagrodą „Gazela Biznesu”. Nasz przepis na sukces? Przede wszystkim sprawna obsługa klienta, serwis, analiza, wytrwałość i upór. Celem firmy jest utrzymanie tej wysokiej pozycji na rynku polskim poprzez oferowanie nie tylko szerokiego asortymentu produktów o wysokiej jakości, ale również szybką obsługę i doradztwo techniczne dla klientów. W 2010 roku zostaliśmy wyróżnieni przez firmę Dun& Bradstreet Poland Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej